Відкриття

Відкриття найбільшого ТРЦ в Україні – «Lavina»

1 грудня у Києві відбулося грандіозне відкриття найбільшого в країні торгово-розважального центру Lavina, загальною площею близько 170-ти тисяч квадратних метрів.

Власник торгових центрів «Мандарин Плаза», Ocean Mall, Lavina, Blockbuster Mall та інших Вагіф Алієв разом із почесним гостем заходу і мером Києва Віталієм Кличком урочисто відкрили Lavina. Український ринок вже не сприймається як кризовий, зазначають фахівці. Про це свідчить бажання великих інвесторів вкладати кошти у масштабні інфраструктурні проекти.

У ТРЦ Lavinaпрацюватимуть суперсучасний і найбільший у Європі парк атракціонів «Galaxy», 500 магазинів відомих брендів, найбільший світломузичний фонтан і кінотеатр Multiplex із 13-ма залами, серед них – перший у країні зал із віртуальною реальністю. Lavina – це ще й потужний інфраструктурний проект, який дає поштовх розвитку українського бізнесу і забезпечує понад п’ять тисяч робочих місць. За прогнозами, за день Lavina обслуговуватиме близько 80 тисяч відвідувачів.

Урочисте відкриття ознаменувалося перерізанням стрічки разом із Віталієм Кличком. «Я дуже радий, що у нас відкривається новий торговий центр такого масштабу, адже Україна маєпереходити до цивілізованої торгівлі, де створюються нові робочі місця, де прозоро платяться податки, де люди можуть отримати хороший сервіс! Що більше інвестують у Київ, то більше тут сучасного сервісу, і то швидше наше місто стане відповідати європейським стандартам столиці», – прокоментував відкриття ТРЦ Lavina у своїй привітальній промові Віталій Кличко

Свіжі новини