Проєкти

Марафон «Люби себя SНЕЖНО»

23 лютого, стартує перший марафон від Сніжани Бабкіної «Люби себя SНЕЖНО». Цей освітній проект присвячений нескінченній любові до себе, яку дівчата знайдуть за два насичені тижні зі Сніжаною Бабкіної.

Уже кілька років Сніжана присвячує себе родині, коханому чоловікові Сергію Бабкіну, роботі. Але не забуває і про саму себе. Як стверджує Сніжана, вона все ще вчиться бути жінкою. Поєднує в собі кілька ролей, і вже бачить хороші результати, які її надихають.

«Головна мета мого марафону – це в першу чергу полюбити себе, а згодом навчитися відчувати себе щасливою кожен день. Я впевнена, що низька самооцінка – це звичка, і за допомогою тренувань її можна підняти, щоб нарешті прийняти себе, відчувши справжню любов. Адже людина, яка не може полюбити себе, не може бути щасливою. Тому, дівчата, жінки, я хочу подарувати вам інструменти, якими користуюсь сама, і які гарантовано приведуть вас до щастя. Кожній з вас мені б хотілося розповісти невеликі «Сюрприз» про те, як бути задоволеною собою, як любити себе. Адже всі ми знаємо: поки ти сам себе не полюбиш – не чекай любові від іншого », -розповіла Сніжана Бабкіна.

Протягом двох тижнів марафону, який буде проходити на платформі Telegram, всі учасниці будуть визнаватися собі в любові і різними способами це проявляти. До Сніжані в цьому надихає справі приєднаються ще два експерти, з якими вона вже давно йде по життю. Під час марафону учасниці будуть виконувати різні завдання: чи зможуть навчитися доглядати за собою за порадами професійного косметолога, тренуватися разом з фітнес-тренером, пройдуть акторський тренінг зі Сніжаною Бабкіної, а також на них чекає безліч різних сюрпризів.

Свіжі новини