Проєкти

«Діти – квіти життя»: Ольга Джарти та «КиївКвіт» влаштували висадку дерев та фотовиставку

У Всесвітній день дітей, у парку «Позняки» відбулася висадка декоративних яблунь за іменними сертифікатами і виставка за ініціативи Ольги Джарти і «Київ Квітучий».

Спеціально на честь свята команда Ольги представила яскравий фотопроект «Діти – квіти життя». Його героями стали діти зіркових батьків – Слави Камінської, Влада Ями, Єлизавети Юрушевої, Анатолія Анатоліча, Анни Різатдінової, Наталки Карпи, Олі Цибульської, Володимира Остапчука, Євгена Кошового та Юрія Ткача.

«Хочу подякувати кожному, хто доїхав і підтримав нашу ініціативу незважаючи на прохолодну погоду. Ми зробили велику справу для нашої столиці і справжнє свято для дітей разом із друзями Yaro, Kukushka Secret place та B Boutique Bar. Приєднатися до ініціативи ви зможете на наших сторінках у соціальних мережах», – сказала Ольга Джарти

Кульмінацією заходу стала висадка 12-ти декоративних яблунь. Учасникам акції допомагали їх висаджувати працівники «Зеленбуду» Дарницького району.

Приєднатися до івенту і зробити Київ кращим прийшли Катя Осадча, Вікторія Джарти, Анатолій Анатоліч і ЮЛА, Єлизавета Юрушева, Олексій Прищепа, Ірина Федишин, Фаїна Тедеєва, Лана Кауфман та інші.

Свіжі новини