Проєкти

10-годинний благодійний музичний марафон #РазомВдома

У прямому ефірі на YouTube відбувся 10-годинний благодійний онлайн-марафон #РазомВдома, на якому було розпочато збір коштів для боротьби з COVID-19.


Учора, 15 квітня, з 14:00 до 00:00 на YouTube відбувся благодійний онлайн-марафон #РазомВдома, в якому взяли участь 90 публічних персон, серед яких були артисти, блогери, спортсмени, соціальні діячі та інші. 10 годин поспіль гості робили включення зі своїх осель, а дехто особисто прийшов до студії, аби підтримати ініціативу, розповісти про своє життя на карантині або заспівати пісню. Глядачі могли побачити улюблених артистів у прямому ефірі на YouTube, а також переказати безготівковий благодійний внесок, скориставшись підказками під відео.

Цей марафон став стартом збору коштів. Усі охочі можуть приєднатися до ініціативи до 30 квітня та зробити свій благочинний переказ. Усі зібрані кошти буде передано фонду «Let’s help», який з 2015 року допомагає представникам соціально незахищених верств населення: самотнім людям похилого віку, дітям-сиротам та малозабезпеченим. Наразі фонд збирає кошти на закупівлю засобів індивідуального захисту для медичних і соціальних працівників, задіяних у боротьбі з коронавірусом. Звіт про зібрані кошти публікується на сайті фонду.

До марафону приєдналися: Сергій Бабкін, MÉLOVIN, Артем Пивоваров, БEZ ОБМЕЖЕНЬ, Ірина Федишин, Pianoбой, KAZKA, Alina Pash, «НеАнгелы», TVORCHI, YUKO, Анатолій Анатоліч, Юрій Нікітін, Олег Скрипка, ALYOSHA, Michelle Andrade, Олександр Пономарьов, Ірина Кудашова, Євген Білозеров, Артем Мілевський та багато інших. Ведучими марафону були Павло Шилько та Анна Заклецька.

Проект ініціювали співзасновник премії YUNA Павло Шилько, а також його багаторічні партнери зі створення культурних і розважальних проектів – телевізійний продюсер Дмитро Котеленець та рекламний продюсер Brent David. Висвітлювати подію допомогли YULA Company. Технічну платформу для організації онлайн-трансляції надав найбільший партнер YouTube в Україні – відеолейбл AIR Music. Локацію та музичний супровід надавали KASKA Records.

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/zdk1mo5jcC0″ frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

Свіжі новини