20 Жовтня 2020
views 27

TOP-5 ГОЛОВНИХ ПРИНЦИПІВ РОБОТИ НАШОЇ КОМАНДИ

«Ти піарник?А скажи щось піарською!» Ми, звісно, перебільшуємо, але до нас часто звертаються з питаннями про те, що ми робимо. Батьки декого з нас і досі не впевнені, чим саме ми зайняті щодня..Ми поставили собі на меті зробити нашу роботу зрозумілою і видимою для всіх. Ну як видимою. Результат ви бачите завжди. А от про процес замислюються одиниці..Починаємо знайомство з головного!

Сьогодні ми публікуємо 5 головних принципів роботи нашої команди..

▪️відкритість (будь-яка проблема, питання чи ідея завжди вітається, завжди почута і завжди вирішується; у нас ніхто не боїться сказати свою думку, навіть якщо вона буде відрізнятись від думки більшості, адже це навпаки може допомогти цій же більшості поглянути на проблему під іншим кутом)

▪️почуття гумору (професія PR-спеціаліста входить до ТОП-5 найбільш стресових професій у СВІТІ; потрібно вміти згладжувати стресові ситуації сміхом – як всередині команди, так і поза нею)

▪️чесність (без цього в команді ніяк!)

▪️темпоритм (ми всі працюємо «в одному темпі»: швидко, розуміючи думки один одного, підстраховуючи, і таким чином ніхто не випадає з цього внутрішнього ритму команди)

▪️любов до своєї справи (щоб працювати тут, потрібно любити те, що робиш, адже читай пункт вище про стрес.

А ще додайте 24/7 на зв’язку, відсутність вихідних, багатозадачність і людський фактор – повірте, без любові тут нікуди)

#YULAcompany #YULAspeaks

Свіжі новини