3 Жовтня 2018
views 797

Зміни YUNA 2019: Створено нову категорію «Найкраща пісня іншою мовою»

22 березня у Палаці «Україна» відбудеться восьма щорічна національна професійна музична премія YUNA «Найкращі в музиці». Сьогодні організатори анонсують нові зміни у регламенті і, як обіцяли, розширять музичний простір церемонії.

Відтепер в регламенті в категорії «Найкраща пісня» будуть номіновані нові хіти, в яких понад 90% тексту написано українською мовою. Для пісень іноземною мовою була створена нова категорія: «Найкраща пісня іншою мовою».

В категорії «Найкраща пісня» ще минулого року були представлені пісні будь-якою мовою, що перебували в ротації на загальнонаціональних радіоканалах і українських музичних телеканалах у календарний рік YUNA. Для україномовних пісень була спеціально створена категорія «Найкраща пісня українською мовою». Цьогоріч організатори премії YUNA внесли зміни до регламенту: відтепер в категорії «Найкраща пісня» будуть номіновані нові хіти, в яких понад 90% тексту написано українською мовою і які перебували в ротації на загальнонаціональних радіоканалах або українських музичних телеканалах в період з 1 листопада 2017 року по 31 жовтня 2018 року – це означає, що Найкращою піснею відтепер може стати пісня тільки українською мовою.

Щодо пісень іноземною мовою була створена нова категорія: «Найкраща пісня іншою мовою» . В категорії можуть бути номіновані нові пісні англійською, російською та іншими мовами, які перебували в ротації на загальнонаціональних радіоканалах або українських музичних телеканалах в період з 1 листопада 2017 року по 31 жовтня 2018 року.

Нагадаємо, що раніше організатори вже анонсували створення нової номінації «Найкращий естрадний артист», а також «Найкращий електронний хіт» та «Найкращий хіп-хоп хіт», учасником яких зможе стати кожен, незалежно від ротацій, чиї пісні були у вільному доступі в мережі інтернет з 1 листопада 2017-го до 31 жовтня 2018 року.

Свіжі новини