23 Листопада 2022
views 4

Зірки взяли участь в ініціативі «10 пікапів від 10 зірок»

Українські зірки об’єдналися, аби запустити надихаючу Ініціативу «10 пікапів від 10 зірок» і ще раз публічно подякувати нашим військовим. А також нагадати, що ми не можемо припинити допомагати й мусимо це робити до самого Дня Перемоги. 
 
Кожна зірка залишить на одному з десяти пікапів свої надихаючі слова підтримки та подяки нашим Збройним силам, після чого автівки відправлять у гарячі точки. 
 
Придбав пікапи благодійний фонд Владислава Савченка, який з початку повномасштабної війни регулярно допомагає нашим ЗСУ. 
 
Першими свої пікапи підписали Григорій Решетнік, Денис Христов, Анатолій Анатоліч та Антон Птушкін. 
 
Григорій Решетнік: 
«Дорогі наші герої, ми уклінно вам дякуємо – тим, хто на передовій, хто щодня проявляє свою мужність, незалежність за будь-яких обставин, за будь-якої погоди. Дякуємо вам за наше сьогодення, за наше майбутнє. Україна обов’язково переможе. Ми тут, кожен на своєму фронті, будемо допомагати вам, вірити й завжди передавати найнеобхідніші речі. Бережіть себе, і Перемоги всій, всій, всій Україні!»
 
Денис Христов; 
«Люди, не втомлюйтеся підтримувати наших захисників та захисниць, адже вони в нас найкращі! Слава Україні!!!»
 
Анатолій Анатоліч: 
«Ми в жодному разі, ні на секунду не забуваємо, завдяки кому можемо продовжувати жити, працювати. Маємо діяти на всіх фронтах. Наші захисники, захисниці зараз на передовій. Настала зима. Те, як нам тут буває некомфортно через вимкнення світла чи повітряні тривоги, помножте на 100, і це вони відчувають на передовій щохвилини. Тому мусимо зробити все заради спільної Перемоги, щоб тил наших захисників, захисниць, наших героїв і героїнь був максимально потужним. Тому працюємо далі!»
 
Антон Птушкін: 
«Є два найбільших запити у хлопців з передової: перший – це дрони, другий – автівки. Тож цей автомобіль поїде до улюбленої 72-ї бригади. Коли вперше особисто познайомився з героями, які там воюють, для мене змінилося все! Я чітко зрозумів, що ми маємо робити. І для мене життя начебто розділилося на «до» та «після». Ми повинні зробити все для тих, хто зараз боронить нашу землю, і ця автівка – допомога їм! Хлопці, дякуємо вам! Я дуже за вас хвилююся».
 
Імена ще шести зірок стануть відомі наступного тижня.

Свіжі новини