5 Вересня 2019
views 272

«Зе Интервьюер» выходит на международный уровень

YouTube-проект Анатолия Анатолича начал выпускать англоязычные эпизоды.

Программа «Зе Интервьюер» выходит на YouTube уже два с половиной года. За это время в Украине появилось еще несколько проектов, связанных с интервью на русском и украинском языках. Их гости – украинцы или выходцы из ближнего зарубежья, ведь принято считать, что аудитория в основном не знает английского. В ряде случаев языка не знает ведущий, а если он и владеет им, то проекту сложно приглашать иностранных гостей, переводить и озвучивать речь.

С недавнего времени «Зе Интервьюер» начал ломать стереотипы: вышел эпизод программы с Неттой Барзилай – израильской певицей, победительницей Евровидения-2018. Во время монтажа программы с Неттой было принято решение не переозвучивать интервью на украинском языке, а добавить к видео субтитры, которые на YouTube можно включить или отключить. Зрителям такое решение понравилось.«Нетта – не первая гостья в «Зе Интервьюере», интервью с которой выпущено интервью в оригинале, без перевода – рассказывает автор и продюсер проекта Анатолий Анатолич. – До этого мы делали интервью с Монсеррат Кабалье с переводом и Франом Солем, испанским футболистом, играющим за «Динамо». Но тогда субтитры сделать не получилось – интервью с Солем было на русском и испанском языках, мы даже привлекали синхронного переводчика. Украинские субтитры позволяют зрителям, которые не владеют языком, понять, о чем интервью. В то же время остается возможным услышать настоящий голос респондента, уловить интонации и настроение. А те, кто сомневается в своих знаниях, могут потренироваться воспринимать речь на слух. Так что наши видео становятся еще более полезными!».

ЯКЕ БУЛО ДИТИНСТВО НЕТТИ У НІГЕРІЇ

До шести років я була дуже кольоровою. Завжди носила трико,шарфи – пов’язувала їх на груди або голову. А я зростала в Нігерії, в Африці. Я ходила до іммігрантської школи. В класі сиділи африканці, азіати, кавказці – всі разом. Не було фізичних відмінностей – ти популярний завдяки тому, що в тебе в голові, а не тому, як ти виглядаєш. Я була таким соціальним лідером, дуже популярною, любила співати, блискітки та ін. А коли приїхала до Ізраїлю, усвідомила, що я ніби іноземка. Там було 40 людей у класі, вони всі виглядали однаково. А я була чужою – з монобровою, акцентом, повненька і таке інше. Тож мені було складно пристосуватися.

ЧОМУ НЕТТА ЖИВЕ ЗІ СВОЇМ ХЛОПЦЕМ ТА ЩЕ ДВОМА ДРУЗЯМИ

У мене є хлопець, його звати Ілан, і він дуже милий. Насправді, він з Лос-Анджелеса. Але переїхав до Ізраїлю і живе там зі мною. В мене також є двоє найкращих друзів. Ми стали друзями, бо жили разом раніше, і ми досі живемо разом. Я боюся залишатися сама, в мене є цей страх приходити самій у порожню квартиру – неважливо, наскільки вона красива чи комфортабельна. Бути самотньою – один із моїх найбільших страхів. Чути тишу, не мати з ким поділитися своїми емоціями й розказати про складний день, не мати людей, які ділилися б із тобою тим самим. Це ніби бути весь час сконцентрованою на собі. Мені потрібен хтось, хто крикне мені: «Нетто, помий посуд!» Адже інакше я б ніколи не мила його. Тож життя з сусідами, з цією сім’єю – це щось, що я вважаю дуже здоровим, враховуючи все, що сталося зі мною за цей рік.

ЧОМУ НЕТТА ЗНІМАЛА СВІЙ НАЙДОРОЖЧИЙ ВІДЕОКЛІП САМЕ В УКРАЇНІ

Я знімала в Україні відеокліп Bassa Sababa – моє відео на мільйон доларів! Він коштував 1 мільйон шекелів – десь 300 тисяч доларів. Найдорожчий відеокліп за всю історію Ізраїлю. Це було так божевільно – знімати його! Ми не звикли до снігу. Приїхали сюди – і все виглядало, наче солодка вата, наче пух! Ніби потрапив у зимову країну чудес, у Нарнію! Ми були дуже вражені. Тут дешево знімати! Я можу здійснити більше своїх мрій, коли я тут. Ваша індустрія дуже професійна. Тут дуже круто, і всі приїздять сюди знімати. Зйомки в Україні стали трендом за останні роки! Бо ви дуже добре робите свою справу. Ви дуже професійні і такі круті! Ваші люди неймовірні. Режисер – з Ізраїлю, бо він саме та людина, з ким я насамперед поділилася своїм баченням кліпу. Але вся арт-команда, всі інші люди [– з України]. Я тут зустріла менеджерку майданчика на ім’я Даша. Вона просто нереальна! Ми також знімали тут рекламу. Даша дуже крута, ми стали хорошими друзями. І багато людей, які створюють одяг, наші стилісти на майданчику були дуже крутими, вони всі українці. Взагалі, увесь одяг для кліпу зроблено в Україні, окрім мого. Бо мій одяг має бути готовий за місяці до зйомок. Час перебування тут був надзвичайним досвідом!

Свіжі новини