2 Січня 2020
views 23

«Зе Интервьюер. Business» – генеральна директорка McDonald’s Ukraine Юлія Бадрітдінова.

Героїня нового епізоду «Зе Интервьюер. Business» – генеральна директорка McDonald’s Ukraine Юлія Бадрітдінова. Анатолій Анатоліч спитав у неї все, що вам давно було цікаво дізнатися про найпопулярнішу мережу закладів швидкого харчування.

З чого починається кар’єра в McDonald’s, і скільки заробляють новачки в компанії? Чи розпилює McDonald’s особливий аромат навколо своїх ресторанів? Чи замінять вам замовлення, якщо ви впустите його на підлогу? Чому McDonald’s проти романів на роботі? І найголовніше: куди зник Рональд МакДональд?

З чого починається кар’єра в McDonald’s, і скільки заробляє новачок у компанії?

[Новий працівник] приходить до McDonald’s, влаштовується на посаду члена бригади ресторану – і він, в принципі, працює універсально. Це може бути будь-яка задача: на касі, в залі або на кухні. Але зазвичай, і люди так хочуть, і ми це так бачимо – кому що більше підходить. Якщо в когось виходить класно працювати на кухні, йому це подобається, тоді він там і працює. Якщо хтось хоче більше спілкуватися з відвідувачами, в нього це інтуїтивно виходить, – він працює [в залі]. Але зараз у нас, крім того, що ти можеш прийти на таку посаду в ресторан, ти ще й можеш перейти на зовсім іншу посаду – експерта з гостинності. Це людина, основна місія якої – створювати тобі приємні моменти протягом усього візиту.

У нас на сайті є калькулятор [зарплатні], і це все дуже залежить від того, в якому регіоні ти працюєш. У Києві, наприклад, ти заробляєш більше. Його вивели як окремий регіон, бо тут інший рівень і зарплат, і конкуренції. Також в нас є великі міста, виділені в окремий регіон. Крім того, дуже важливо, скільки годин ти працюватимеш. У нас гнучкий графік, і кожна людина обирає, скільки вона хоче працювати. Наприклад, якщо ти зранку навчаєшся, можеш працювати після обіду, і не обов’язково 8 годин – можна менше.

Чому заборонені романи на роботі, і з якої причини пішов з посади генеральний директор корпорації?

У нас є багато історій, коли люди зустрічаються в ресторані. Але вони не можуть працювати в підпорядкуванні, в одному ресторані бажано не працювати також. Політика дуже проста: якщо таке трапляється, потрібно просто повідомити про це, і компанія переведе когось із працівників до іншого ресторану. В нас дуже багато таких випадків: багато сімей працюють у McDonald’s. Генеральному директору підпорядковуються всі – в нього немає шансів, коли це Global генеральний директор… Правила нашої компанії такі, що ти не можеш бути у стосунках з безпосередніми підлеглими. Якщо це Global генеральний директор, то всі працівники є його підлеглими… Не має бути конфлікту інтересів, бо стосунки можуть і закінчитися, і це може негативно впливати на людей.

Скільки картоплі фрі з’їдають українці за день?

Картоплі фрі українці за день з’їдають близько 160 000 порцій. Це приблизно 17 000 кілограм, тобто 17 тон.

Міф чи правда: McDonald’s розпилює особливий аромат навколо своїх ресторанів?

Я думаю, що це запах смачної якісної їжі. Він з’являється, мабуть, через витяжки, я не знаю. Ми продаємо дуже багато продуктів. Це запах їжі, який ще запах може бути?

Свіжі новини