14 Вересня 2018
views 796

YUNA 2019 оголошує дві нові номінації!

2 березня у Палаці «Україна» відбудеться восьма щорічна національна професійна музична премія YUNA «Найкращі в музиці». Сьогодні організатори анонсують перші зміни в регламенті, які цього року розширять музичний простір церемонії.Український продюсер Павло Шилько та Експертна рада Національної музичної премії YUNA представили перші зміни у регламенті.

Так, цього року введено дві нові номінації – «Найкращий електронний хіт» та «Найкращий хіп-хоп хіт», учасником яких зможе стати кожен, незалежно від ротацій, чиї пісні були у вільному доступі в мережі інтернет з 1 листопада 2017-го до 31 жовтня 2018 року.

Артисти та гурти відсьогодні можуть подати заявку на участь у відборі, яку перевірить Експертна рада. Стати частиною грандіозного шоу можна вже зараз! Не зволікайте! Відправляйте заявки на електронну пошту info@yuna.ua до 15 листопада включно.

«Для нас дуже важливо розширювати музичні горизонти. Публіка зростає, і, відповідно, з’являються нові музичні стилі, які ми не можемо обійти стороною. YUNA 2019 лише починає дивувати своїми змінами, які торкнуться не тільки регламенту», – поділився генеральний продюсер премії Павло Шилько.Увесь регламент музичної премії YUNA можете побачити на http://yuna.ua/

Свіжі новини