23 Листопада 2017
views 591

Які спільні секрети об’єднують Олену Лавренюк і Бреда Пітта?

Українська актриса театру та кіно Олена Лавренюк відвідала майстер-клас викладачки акторської майстерності найвідоміших голлівудських знаменитостей Івани Чаббак, що нещодавно відбувся в Києві.

Після майстер-класу Олена розкрила топ-3 поради від відомого коуча, що використовує методику «глибокого психоаналізу» для тренувань акторів:

  1. Працювати над собою. Репетиції є обов’язковими і займають дуже велику частку життя актора. Успіх приходить лише завдяки праці, яким би талановитим не був актор.
  2. Жити, а не грати. Завдяки своїй техніці Івана допомагала акторам проживати весь спектр емоцій – на сцені плакали майже всі учасники!
  3. Бути сміливим. Не потрібно боятись відкривати в собі те, що навіть підсвідомо спробуєш приховати. Саме через ці грані і визначається майстерність акторської гри, адже актор не може бути боягузом.

«Майстер-клас Івани дав мені більше впевненості у собі та дуже надихнув. За допомогою своєї техніки вона задає питання, знаходячи больові точки і «витягуючи» всю потрібну інформацію для того, щоб навчити проживати момент з потрібною емоцією, а не просто грати її. Це було незрівнянно!», – ділиться своїми враження Олена.

With great acting coach#Ivanna Chabbak#

Публикация от Olena Lavrenyuk (@olenalavrenyuk)

Серед учнів Івани є дуже багато відомих голлівудських зірок: Бред Пітт, Джек Джилленхол, Джеймс Франко і багато інших.

Нагадаємо, виконавиця головної жіночої ролі у кінокомедії «DZIDZIO Контрабас» актриса Олена Лавренюк стала учасницею фотопроекту за участю українських акторів, де приміряла образ голлівудської красуні.

Свіжі новини