25 Квітня 2018
views 734

«Я плачу від щастя, що тебе чую» – Потап про учасницю #командаБабкіна Олену Луценко.

Учора відбувся півфінал «Голосу країни» на телеканалі «1+1», де суперфіналісткою у #командаБабкіна стала Олена Луценко, за яку особисто вболіває Ніна Матвієнко та яку тренери вже назвали «голосом України».

Учасники команди Бабкіна вразили своїми виступами тренерів та весь зал, що аплодував стоячи після кожного виступу! Дмитро Самко виконав неймовірний трек групи «Сплін» – «Романс». Неймовірно проникливий виступ, що розчулив весь зал, та який Джамала назвала геніальним!

Триб’ютом видатному музиканту Миколі Мозговому стала пісня «Минає день, минає ніч» у виконанні Олени Луценко. Композиція вразила своєю глибиною й енергетикою посилу всю аудиторію! За сумою голосів глядачів і відсотковим вибором тренера Олена Луценко стала суперфіналісткою «Голосу країни» 8 у команді Сергія Бабкіна.

«Якщо у нашої нації є код, який нас відрізняє від інших, то у цього коду є хранитель – це є ти! Ти і є Україна, так співає Україна, і я плачу від щастя, що тебе чую!», – прокоментував виступ Олени розчулений Потап.

«Олена, пам’ятаєш слова, які я сказав, коли ми перший раз з тобою побачилися на сліпих прослуховуваннях? Так ось, за час всіх цих етапів я ні на секунду, ні на йоту, ні на частинку жодного разу не засумнівався у цих словах! Я дійсно продовжую так вважати – ти переможець «Голосу Країни 8», – емоційно заявив Бабкін після виступу дівчини.

А завершили сьогоднішній ефір тріо #командаБабкіна з вогняним виконанням легендарного треку групи The Beatles «Come together»! Їх виступ став піком емоцій у півфіналі вокального шоу «Голос країни».

Свіжі новини