8 Листопада 2021
views 37

«Все. Нафіг біг»: Анатолій Анатоліч пробіг ювілейний марафон у Нью-Йорку

Ведучий програми «Ранок з Україною» Анатолій Анатоліч три роки тому пообіцяв собі пробігти World Marathon Majors до якого входять марафони у Бостоні, Лондоні, Берліні, Чикаго та Нью-Йорку. 

Сьогодні Анатоліч втретє пробіг марафон 50 TCS New York City Marathon 2021, якому цього року виповнилося 50 років, з результатом 4 години і 42 хвилини. Після чого зізнався, що цей забіг став найскладнішим у його житті. Були думки навіть завершити історію з бігом назавжди. 

«Це було дуже складно. Я хочу подякувати всім, насамперед своїй надзвичайній родині, тому що марафонець у сім’ї – це велика проблема (усміхається). Їм потрібно мене щосили підтримувати».

Анатолій Анатоліч також поділився зворушливим відео, як під час марафону з піснями та танцями бігунів підтримували жителі Нью-Йорка. І розповів цікавий факт, що повністю вся траса була відгороджена стрічками, мешканців попередили, що вони навіть не можуть припаркувати авто біля свого будинку. 

«Та все нормально, не було жодних претензій з боку жителів, ті навіть з гордістю ставляться до такої масштабної події в Нью Йорку. Чого, на жаль, не скажеш про ситуацію з марафонами в Україні, де щоразу читаєш коментарі незадоволених людей. Тому давайте підтримувати та пишатися марафонами і в нашій країні!» 

Минулого місяця ведучий пробіг масштабний світовий марафон Virgin Money London Marathon. Дистанцію у 42 кілометри він подолав за 4 години і 48 хвилин.

Свіжі новини