29 Жовтня 2019
views 468

Вперше! Сергій Бабкін заспівав із дружиною Сніжаною на концерті (ВІДЕО)

Учора в Жовтневому палаці відбувся концерт-діалог Сергія Бабкіна з Києвом.

Сергій Бабкін – унікальний артист української музичної сцени. Лише йому вдається на своїх концертах у двохтисячних залах створювати камерну атмосферу, в якій глядач сам на сам зустрічається з артистом.

Цього разу для Жовтневого палацу Сергій підготував незвичну програму і багато музичних несподіванок. Улюблена українцями «Де би я» вперше зазвучала в jazz-версії. А ще артист виконав головні пісні своїх попередніх альбомів: «Ще осінь зовсім молода», «Сокровище», «Мотор», «Джаз» та навіть «Крізь твої очі». Сергій також відтворив звук журавлів, як на своїх концертах раніше – за допомогою мотка спеціального шлангу.

«Я завжди кажу – не очікуйте нічого. Слухайте, чуйте і віддайтеся тому, що буде відбуватись! Після концерту ви вийдете з відчуттям, ніби глибоко пірнули, побули там і побачили все те, що не могли на суші», – поділився Сергій.

Але найголовнішим сюрпризом вечора став неочікуваний дует Сергія із дружиною Сніжаною. Вони вперше виконали разом пісню «Напиши меня». Для Сніжани це був дебют на музичній сцені, який весь зал сприйняв із захватом!

«Вийшло! Дебют! У 2016 році я вперше заспівала! Це була пісня з альбому Сергія «Не убивай». Вона називається «Напиши меня». І сьогодні, за 3 роки після виходу альбому, зважилася вийти з СБ на сцену і заспівати! Дякую, Бабкін, що вмовив! Я отримала величезний досвід і насолоду», – прокоментувала актриса, дружина Сергія Сніжана.

А прихильники Сергія Бабкіна підготували для нього флеш-моб: під час виконання «Єви і Адами» весь зал запалав різнокольоровими серцями.

Нагадаємо, що Сергій Бабкін – номінант двох категорій премії M1 Music Awards 2019: «Співак року» та «Рок! Тільки рок».

Свіжі новини