16 Травня 2019
views 645

Вперше! On I Ona розкажуть свої «Сторіз» на першому сольному концерті у Ботсаду.

Презентація дебютного альбому гурту зовсім скоро відбудеться у розарії Київського ботанічного саду.

24 травня On I Ona випустять довгоочікуваний перший лонгплей «Сторіз». Він складатиметься з 15 композицій і вже зараз доступний до попереднього замовлення на iTunes та Google Play.

12 червня Олексій Мартиненко та Альона Жигарєва вперше виконають нові пісні наживо на презентації альбому в ботанічному саду ім. М. М. Гришка. Цього вечора On I Ona розкажуть історії кохання, які торкнуться сердець слухачів.

«Прості або складні, веселі або зворушливі – кожен має свою історію. У ній любов та біль, щастя й радість, життєвий досвід і переживання. Магічний розарій ботанічного саду нагадає про природну красу – про ще, що всередині кожного з нас. А пісні розкриють складне у простому», – розповідає Альона Жигарєва.

Пісні з альбому «Сторiз» – це більше, ніж треки. Це почуття мовою кохання, які готові бути почутими. Є Ona, і її зрозуміє будь-яка жінка, адже в кожної своя історія: від молодої дівчини, яка пережила нещасне кохання, до зрілої жінки. On розповість про чоловічу мудрість і біль втрати.

Прості та відверті. Тут і зараз.ТВ-партнер презентації – Music Box, медіа-партнер – tochka.net, радіо-партнер – Радіо NRJ.

 

Свіжі новини