26 Листопада 2019
views 385

ВПЕРШЕ: Голлівудська тренерка з акторської майстерності проаналізує українське кіно в Києві!

29 листопада в київському Fairmont Grand Hotel відбудеться професійна кінодискусія: одна із найвідоміших тренерів акторської майстерності у світі Івана Чаббак зробить аналіз українського кіно на прикладі фільму «Коли падають дерева» Марисі Нікітюк.

Напередодні третього воркшопу в Києві Івана поспілкується зі своїми учнями минулих років, журналістами та представниками столичної кіноіндустрії. Цього разу дискусія буде дуже предметною, тренерка спеціально переглянула драматичний фільм Марисі 2018 року. На прикладі його сцен вона розбере відповідність акторської гри та рівень національного кіно загалом.

Також вперше в Києві до Івани приєднається її донька – Клер Чаббак, яка проведе свій воркшоп для дітей. Вона спеціалізується на роботі з маленькими акторами. В США Клер працювала з акторами серіалу «Дуже дивні справи» (Stranger Things). Саме про специфіку роботи з дітьми в серіальній індустрії вона розповість під час дискусії.

«Я вже вдруге ініціюю приїзд Івани до Києва, адже після минулого її воркшопу отримала неймовірний фідбек від учасників – навіть найбільші скептики зрозуміли, що її методика справді працює. Саме це й надихнуло мене запросити її вдруге. Всі актори були в захваті, і висловили дуже багато прохань попрацювати з Іваною і послухати її ще раз. Підтвердженням її ефективної роботи стали частіші пропозиції ролей від режисерів для учасників воркшопу. А цього року ми вперше запросили її доньку Клер, яка проведе воркшоп для дітей у кіно. Вже в очікуванні!Такі освітні програми має підтримувати держава, і ми дуже вдячні Держкіно, які цьогоріч долучилися до нашого заходу. Їх фінансова підтримка надасть можливість викладачам профільних вишів Києва та їхнім найталановитішим студентам відвідати майстер-клас Івани», – розповідає Олена Лавренюк, ініціаторка приїзду Івани до Києва.

Дата: 29/11, п’ятниця

Час: 13:00

Місце: Fairmont Grand Hotel

Свіжі новини