29 Грудня 2020
views 461

Вікторія Джарти: «У 2021 хочу бути трішки чарівницею для себе і своїх дітей»

У рубриці «Особистий бренд» суддя Господарського суду Вікторія Джарти поділилася, з ким зустріне Новий рік, і яка страва обов’язково має бути на її святковому столі.

1. Які у вас плани на Новорічну ніч?

Новорічну ніч ми проведемо дуже по-сімейному – зі своїми дітками, в гостях у моєї молодшої сестри Олі. Вона дуже любить збирати всіх нас у себе вдома, влаштовувати денні дитячі гуляння, естафети, дарувати подарунки, зривати хлопавки, конфетті – словом, створює незабутній новорічний настрій.  Завжди всі задоволені – і дорослі, і діти. Дітки в нас ще маленькі, і зазвичай до 00:00 вже засинають. Тому хотілося б зробити їм свято протягом усього 31 грудня та 1 січня вже наступного року.

2. Де проведете новорічні канікули?

 Цього року новорічні канікули ми проведемо в Києві. Як саме, поки що не спланували. Але точно до восьмого січня з дітьми відвідаємо всі льодові арени, покатаємося на ковзанах, подивимося виставки та шоу. Впевнена, нам буде весело.

4. У якому стилі ваша ялинка цього року.

Цього року наша ялинка прикрашена у трьох кольорах – білий, червоний і сріблястий.  Мені дуже подобається таке поєднання – по-справжньому новорічне, святкове та яскраве. Привертає увагу кожного. Діти, прикрашаючи ялинку, дуже раділи і включали власний креатив. Тому можете собі уявити, як виглядає моя ялинка, прикрашена дітьми (усміхається).

5. Що обов’язково має бути на вашому новорічному столі?

Звісно ж, відповідь не буде оригінальною, якщо скажу, що олів’є. Але важливо не що на столі, а хто за столом! Я хочу бачити всіх своїх близьких, рідних, дорогих моєму серцю людей.

6. Що побажаєте собі у 2021-му?

Вірити в себе, у власні сили, бути щасливою, коханою, трішечки чарівницею для своїх дітей і себе. І, звісно ж, здоровою – це найголовніше

Свіжі новини