1 Березня 2021
views 79

Велика прем’єра! Цьогорічну весну відкриває найочікуваніший чоловічий квартет!

«Чому?» – Олександр Пономарьов, DZIDZIO, Артем Пивоваров, ALEKSEEV 

Найкращі українські артисти об’єдналися в романтичній колаборації до весняних свят, присвятивши нову пісню усім жінкам країни. ЇЇ незвична форма романсу наслідує українські традиції й поповнює наш неймовірно багатий фольклор.

Пісня була записана в рамках проекту #ponomarevlivestudio і записана з першого дубля, щоб зберегти неповторну емоційну атмосферу.

Режисером відео виступив Влад Разіховський. Автор слів та музики – Олександр Пономарьов. При створенні музичного супроводу було задіяно 10 інструментів. 

Для втілення пісні в життя головний романтик країни запросив своїх друзів – DZIDZIO (Михайло Хома), ALEKSEEV та Артема Пивоварова. Кожен з них вклав дещо особисте, від чого трек став ще більш зрозумілим та близьким для прихильників. 

Олександр Пономарьов:
Я з величезним задоволенням хотів би використати нагоду привітати кожного з приходом весни. Дівчата, бажаю, щоб кожен чоловік, який вас зустріне в майбутньому, або вже є поруч, обов’язково вам заспівав: «І ось тебе нарешті я зустрів, це, слава Богу, сталося»

DZIDZIO:
Дівчата, цвітіть і пахніть! Заплющуйте очі, бо я буду цілувати вас у губи! Заходьте сьогодні на YouTube-канал Олександра Пономарьова, де відбудеться прем’єра кліпу на трек «Чому». Надзвичайно гарна пісня в стилі романсу. Сашко, дякую!

ALEKSEEV:
Любі дівчата, бережіть тепло у вашому серці. Дуже вам дякую за те, що ви робите для нас, адже, насправді, ви супергероїні! Будьте щасливі щосекунди, звісно ж, натхненні такими піснями як та, що написав Олександр. Дуже всім дякую, мені було надзвичайно приємно взяти участь у цьому проекті.

Артем Пивоваров:
Хочу зробити акцент на тому, що ця пісня для нас, являється новим витоком у творчості! Ми розквітали разом: коли її написав Олександр і коли ми її створювали. Це велика честь, тому ми бажаємо всім жінкам квітнути, і нехай відчуття любові переповнює вас щодня.

Почути результати плідної роботи колаборції артистів – пісню в єдиному стилі, без приспівів, та подивитися кліп на неї можна за посиланням

Свіжі новини