15 Вересня 2017
views 619

В Києві презентували офіційний український трейлер фільму «Межа»

14 вересня презентували довгоочікуваний офіційний український трейлер словацько-українського фільму «Межа». Кінострічка уже спричинила масу обговорень як в Україні, так і за кордоном.

«Межа» вже 6 тижнів лідирує у словацькому прокаті, встановивши рекорд ще після першого вікенду. Бокс-офіс фільму вже більший 1 млн 467 тис. євро, що є визначним показником для Словаччини!

Ще до свого офіційного релізу в Україні кінострічка виходить за «межі» традиційного промо та обговорення. Широкого резонансу фільм набув після нагороди за Найкращу режисуру в основній конкурсній програмі на одному з найвідоміших світових кінофестивалів — у Карлових Варах.

«Сьогодні ми презентували офіційний трейлер стрічки, і тим самим наблизили всю Україну до великої прем’єри і старту національного кінопрокату «Межі». Наш фільм має шалену популярність у словацьких глядачів. І, насправді, ми впевнені, що і українцям наше кіно дуже сподобається»,— каже продюсер фільму Андрій Єрмак.

«Межа» зібрала аншлаги на закритому показі фестивальної версії стрічки в Одесі та презентації в Ужгороді. З особливим захопленням про кіно відгукуються закарпатці. Адже «Межа» — це реальна історія, що відбувається саме на кордоні України і Словаччини.

«У нас є українське кіно. Не просто українське, а якісне. І як сказав перед показом Анді Гриц: «Якщо вам щось не сподобається, то скажіть тільки нам. Якщо ж сподобається — то розкажіть всім». Хочеться розповідати всім. Браво!», — резюмує у своїй статті про фільм журналістка Ужгорода Оксана Штефаньо.

Фільм «Межа» — це не просто копродукція. Це справжнє поєднання традицій, кіношкіл та професіоналів з різних країн, які зібралися, щоб створити щось унікальне і неповторне.

«Так, «Межу» подивлюся. Тому що Римма Зюбіна в одному з інтерв’ю сказала, що це світовий рівень. Все-таки хочу подивитися, як я вийшов “на світовому рівні“ (усміхається.) Насправді, можу вам чесно сказати, що там, у «Межі», я сумлінно працюю, як і скрізь. Мені здається, що ось це нас і рятує наразі в деяких дивних проектах, з дивною драматургією, дивною літературою. У підході до роботи – наше прагнення зберегти себе у професії, не зраджувати її. Щоб не було соромно. І наскільки я був радий, коли на знімальному майданчику «Межі» побачив наших освітлювачів і фокуспулера! Я розумів, що все буде добре, і що на мені буде фокус, коли треба. Це радує, тому що ти знаєш, що вони професіонали, що вони не зрадять тебе в цей момент, що їм буде не байдуже. Ось це найголовніший пункт на сьогодні – щоб тобі було не байдуже те, що ти робиш», — розповідає про фільм відомий український актор Станіслав Боклан.

Міжнародною дистрибуцією кінострічки займається провідний лондонський сейлс-агент «Film Republic». Найближчим часом планується прокат стрічки у Чехії та Туреччині. На «Межу» чекає велика світова фестивальна подорож тривалістю близько року. Уже зараз фільм має більше ста запрошень до участі у міжнародних фестивалях і кіноринках Америки, Азії, Індії та усієї Європи.

Українським дистриб’ютором кінокартини є компанія «UFD». Грандіозна прем’єра стрічки запланований на 22 жовтня у рамках прологу кінофестивалю «Молодість». У широкому українському прокаті фільм з‘явиться уже 16 листопада.

У стрічці знялися відомі українські актори: Станіслав Боклан, Римма Зюбіна, Олександр Піскунов, Володимир Геляс, Макар Тихомиров, Євген Лібезнюк, а також знамениті словацькі артисти: Томаш Машталір, Емілія Вашаріова, Анди Гриц, Зузана Фіалова та Крістина Канатова.

Дивіться офіційний трейлер https://www.youtube.com/watch?v=49KFlAdpXYI та слідкуйте за новинами фільму «Межа» на нашій сторінці: https://www.facebook.com/mezhamovie/

Свіжі новини