29 Серпня 2018
views 820

У День Незалежності Сергій Бабкін показав обкладинку першого україномовного альбому!

24 серпня артист, музикант, актор, тренер-переможець проекту «Голос країни-8» Сергій Бабкін чуттєво привітав у мережі всіх українців з національним святом та поділився обкладинкою свого першого україномовного альбому «Музасфера», реліз якого планується восени.

У жовтні цього року артист і музикант представить свій 12-тий за рахунком у сольній творчості і перший повністю україномовний альбом! А у п’ятницю Сергій поділився візуалізацією своєї платівки із назвою «Музасфера», яку він бачить саме так:

«Музасфера дає для мене точне поняття, що «відбувається» навколо – це завжди, це щомиті, щогодини, все життя. Музасфера – ти в ній, вона навколо тебе. Це те, що мене надихає – все: життя, люди, все, що відбувається, будь-який момент, будь-яка фарба, трамвай, світло, вода, дорога, дощ, сніг, фразилюдей, що проходять повз… Ми живемо на цій планеті, і вона теж надихає, а ця планета – це сфера. А кожен з нас – це маленька планета, але величезний всесвіт. І про це весь альбом. Він просякнутий щастям, там радість».

Нагадаємо, що вже у листопаді Сергій Бабкін відправляється у великий всеукраїнський тур у підтримку свого альбому «Музасфера», який охопить більше 23 українських міст!

Свіжі новини