3 Листопада 2020
views 40

TVORCHI розповіли, як писали новий альбом 13 waves (ВІДЕО)

Музиканти розкривають усі музичні секрети написання альбому 13 waves для медіа Слух у проєкті «Трек за треком».
 
Учасники гурту TVORCHI – Андрій та Джеффрі – поділилися процесом створення та запису кожного треку з нового альбому 13 waves. Вони пояснили, як на самоізоляції, коли перебували кожен у себе вдома, їм вдалось написати нову платівку. 
 
«Ого, це хлопці з Тернополя? А ми такі: «God damn, what’s popping?», –  розпочинає свою відеорозповідь Андрій. І досі ті, хто вперше чують музику TVORCHI, дивуються, як круто звучить український гурт. 
 
«Мені подобається, коли музика класифікує мистецтво. Наприклад, навіть образотворче мистецтво – це все про шари. Якщо ви хочете отримати 3D-ефект, то вам доведеться розпочати з простих ліній, з умовного 2D, а потім додавати зверху більше та більше деталей. Так працює і музика», – розповідає Джеффрі.
 
Як відбувався процес нашарування музики у треці, як створювали головні хуки й тексти пісень, де брали ідеї та натхнення, і чому музиканти не могли не писати музику під час карантину – дивись у відео на YouTube-каналі Слух. 
 
«І це увійшло в пісню! Я відреагував – «Боже мій» і відразу ж сказав Андрію: «Будь ласка, просто залиш це в треку». Адже такий дивний звук сам по собі, але коли ти вмикаєш всі доріжки разом, просто вау!» – Джеффрі – про трек Feeling Ok.
 
«Loose народилася з ритму серцебиття. Це вдалося передати за допомогою кіка, потім додав хети, клепи – і вийшов грув. А далі йде брудний бас», – розповів Андрій.
 
Що такого сталося у Львові, і чому музиканти вирішили присвятити трек Instagram Model? 
Що стало головним ключем для написання альбому на самоізоляції?
Як ігри GTV та West Coast hip-hip вплинули на пісні TVORCHI? 
 
Дивись вже у відео на YouTube-каналі Слух!

Свіжі новини