12 Вересня 2019
views 408

#АссольЗустрілаКохання: Катя Гуменюк влаштувала грандіозний дівич-вечір у Туреччині! (ФОТО)

Уже 19 вересня відбудеться найочікуваніше весілля цієї осені – українська співачка Катя Гуменюк виходить заміж. Напередодні заповітного моменту наречена вирушила до Туреччини на незабутній дівич-вечір!

7 найближчих подруг співачки зібралися разом, щоб відсвяткувати останні дні її «свободи» і повеселитися на повну! Дві доби без сну, дуже багато пісень, фото і щастя – так «Команда нареченої» #teambride провела Катю в подружнє життя.

«Я не люблю сюрпризів, тому сама детально планувала дівич-вечір. Спеціально з Лондона для своєї #teambride привезла милі іменні халати. А ще ми зробили спеціальні кастомні джинсові курточки для свята!Перший день у нас був суцільною фотосесією, ми хотіли зафіксувати події цих днів максимально! Увечері вирушили у Парк Легенд, де Артем мені освідчився. Це було дуже мило і знаково – повернутися туди через півтора року.Ми веселилися і танцювали до самого ранку! Наша вечірка закінчилася лише о п’ятій годині, а о дев’ятій ми вже виїжджали в аеропорт. Це були дуже насичені дні, які я запам’ятаю на все життя!» – ділиться емоціями Катя.

Також в аеропорту дівчата подарували нареченій валізу з портативною зарядкою, в яку склали дуже багато маленьких сюрпризів для ханімуна: сорочку з написом Mrs, інші милі речі… А найзворушливішим сюрпризом став браслет із написом We will be always by your seide / Everything happens for a reason (Ми завжди будемо поруч із тобою / Все невипадково).

Свіжі новини