9 Листопада 2020
views 24

«Цифри в паспорті не мають жодного значення» – Сергій Бабкін на обкладинці журналу «Отдохни»

Завтра, 7 листопада, Сергію Бабкіну виповнюється 42 роки. Спеціально для «Отдохни» артист поділився своїми думками про новий етап життя, як він ставиться до цифр у паспорті, і чи не заважає його творчості коронакриза. Випуск уже в продажу!
 
Сергій Бабкін – про вік:
«До віку я ставлюся спокійно, звісно. Що старшим ти стаєш, то більше тобі відкривається. Більше розумієш себе, світ навколо, все стає прозорішим, як ніби в тебе з’являються паролі від різноманітних замків. Я люблю нумерологію і цифру 7 – це моє щасливе й улюблене число. А ось цифри в паспорті не мають жодного значення. Зараз почуваюся чудово, у мене неймовірна кількість планів і задумів, які хочу реалізувати. Думаю, це моя середина, і далі, після 42-х, розпочнеться друга половина життя. Якою вона буде? Зовсім іншою й дуже цікавою».
 
Про святкування дня народження:
«Починаючи з 30-ти років я перестав відзначати свій день народження. Чи то «насвяткувався», чи то в мені у 29 щось перемкнулося. Я приймаю привітання, подарунки від улюблених людей – не зачиняюся за залізними воротами. Просто не роблю вечірку, не хочу перейматися щодо цього. Відзначаю лише з найближчими: моя сім’я, тато, мама і хресні моїх дітей – ось таке тісне коло. І найчастіше вдома. А цього року будемо святкувати в нашій улюбленій лазні, ми її обожнюємо, ходимо туди щозими. Зробили там прибудову, в якій можна відзначити день народження».
 
Про те, яким був 2020 рік:
«Усе пізнається в порівнянні. Є речі значно жахливіші, ніж те, що сталося з нами цього року. В мене було багато всього прекрасного! І мені здається, що рік тут ні до чого, потрібно запитати в себе: а що я зробив, щоб моє життя було кращим?»
 
Нагадаємо, нещодавно Сергій Бабкін випустив відеокліп на свій легендарний трек «Де би я» – одну з найпопулярніших українських пісень останніх років. Вона отримала статус найбільш ротованої на українському радіо минулого року.

Свіжі новини