11 Березня 2021
views 16

Це син! Анатолій Анатоліч і Юла дізнались стать третьої дитини.

Сьогодні в святковий День 8 березня, Анатолій Анатоліч разом зі своєю родиною у прямому ефірі «Ранку з Україною» дізналися стать третьої дитини. 

ФОТОГРАФІЇ: https://fex.net/ru/s/3sze8v6

Справжній сюрприз Анатолій Анатоліч і його дружина Юла вирішили розділити зі всією країною. За декілька днів пара передала таємний конверт «Ранку з Україною» на телеканалі  «Україна» аби за допомогою святкового торту з синьою чи рожевою начинкою дізнатися  стать майбутньої дитини. Начинка виявилася блакитною! 

«Я звичайно у приємному шоці! До кінця не розумію: мозок  інформацію сприйняв, але досі не розумію як це бути батьком хлопчика. Для мене вже давно зрозуміло, як бути батьком дівчинки, а тут абсолютно різні емоції. Я впевнений, що найцікавіші відкриття в мене попереду. Дякую всім за привітання. Я щасливий!», – поділився Анатолій Анатоліч.

«Коли я побачила блакитну начинку, я не повірила своїм очам! В нас буде син! Як же це круто звучить, коли ти вже мама двох донечок! Вони мріяли саме про братика. Кажу – мурахи по шкірі, і сльози радості на очах. Ми дуже щасливі! Це найкращий подарунок до 8 березня!», – прокоментувала Юла.

Нагадаємо, що пара виховує двох донечок Алісу (9 років) і Лоліту (7 років). Поява сина в сім’ї Анатоліча найбажаніша подія для всієї сім’ї.

Свіжі новини