7 Серпня 2020
views 520

«Це не концерт»: Сергій Бабкін влаштував у Києві квартирник під зорями

Вчора в D12 просто неба відбувся квартирник Сергія Бабкіна — камерний формат виступу артиста, де дозволені речі, які виходять за рамки звичного концерту.

Сергій Бабкін влаштовує квартирники з самого початку свого творчого шляху. З тих часів творчі зустрічі покинули межі «квартири» і стали збирати більші аудиторії, але зберегли свою атмосферність і інтимність спілкування глядача та артиста. Унікальність сет-лісту також не втратилася: тільки тут артист виконує свої давні ліричні пісні для найвірніших прихильників, але й не забуває про нові хіти – їх теж аудиторія залюбки замовляє Сергію і співає разом з ним. За понад дві години на сцені Бабкін встиг відповісти на безліч питань із залу, згадати студентські історії, розповісти про свої ритуали перед виступом і справжність на сцені. Глядачі передавали йому моментальні знімки-полароїди просто на сцену, танцювали брейк-данс під «Де би я», підспівували найніжнішим його пісням просто під зоряним небом!Такий виступ виходить далеко за рамки класичного поняття концерту, і артист сам пояснює, чому:

Раніше квартирники проходили виключно в квартирах, на першому моєму квартирнику було 12 людей. Зараз це жанр, як трилер, або мелодрама в кіно, він може проходити на будь-яких майданчиках – відкритих, закритих, для 100 людей, для 800. Найголовніша моя задача, як артиста, зробити так, щоб у глядача склалося відчуття, що ми знаходимося, наприклад, у мене на кухні, п’ємо чай, спілкуємося і співаємо. Створити теплу, дружню і душевну атмосферу.Квартирник і концерт – це різні заходи за всіма критеріями, і за характером, і за настроєм. Наведу образний приклад: «квартирник» – це я одягнений в якісь вільні штанці, дуже зручні, босоніж, в футболці, гуляю в лісі по піщаній стежці. «Концерт» – я в туфельках, штанцях, сорочечці, з якоюсь бутаньєрочою, в піджаку і я йду, наприклад, по червоній доріжці. Саме за це я обожнюю формат квартирника, тому що тут дуже багато простору, повітря і ти не знаєш куди поведе хід подій, яким буде результат”.

Нагадаємо, що Сергій Бабкін запустив власну «Бомбу-ракету»: артист випустив літній денс-сингл у новому звучанні, демонструючи свою вибухову й запальну сторону.

Свіжі новини