23 Жовтня 2017
views 728

Світський Київ на «Межі»: як пройшла прем’єра нашумілого словацького-українського фільму (фото)

Зеленський, Нищук та Тищенко відвідали довгоочікувану прем’єру кримінального трилеру «Межа».

Учора в кінотеатрі «Україна» відбулась масштабна подія – прем’єра номінованої на «Оскар» словацько-української копродукції «Межа» за участі словацьких та українських акторів, а також українських селебрітіз.

Кримінальний трилер, що встановив абсолютний рекорд прокату у Словаччині, особисто презентували українські та словацькі актори фільму: виконавець головної ролі Томаш Машталір, Емілія Вашаріова, Анди Гриц, Станіслав Боклан, Римма Зюбіна, Олександр Піскунов, Макар Тихомиров, Володимир Геляс, Крістина Канатова, Євген Лібезнюк, Володимир Геляс, оператор Мартін Ж‘яран, DZIDZIO, продюсери фільму Ванда Адамік-Грицова та Андрій Єрмак на чолі з режисером стрічки Петером Беб’яком.

Кінопрем’єра розпочиналася з червоної доріжки, якою пройшли всі гості та знімальна група стрічки. Після чого на другому поверсі «України» відбулась гучна вечірка – спеціальний вечір у найкращих традиціях світових кінопрем’єр. Ведучим заходу став Анатолій Анатоліч, який, дотепно жартуючи зі словаками, змушував сміятися весь зал.

Першими оцінити українсько-словацьку копродукцію прийшли Володимир Зеленський із дружиною, продюсер Олена Мозгова, міністр культури України Євген Нищук, директор кінофестивалю «Молодість» Андрій Хаплахчі, голова Держкіно Пилип Іллєнко, ресторатор та телеведучий Микола Тищенко, директор Хіт ФМ Віталій Дроздов з дружиною, актори Олена Лавренюк, Олеся Жураковська, Дмитро Ступка, Влад Нікітюк, Даша Трегубова, Слава Соломка, дизайнер Ольга Навроцька, Олімпія Вайтмусташ, Нана, Марія Максакова, neo r’n’b група TamerlanAlena, музична колаборація On I Ona, Тарас Тополя, YARMAK, Фагот, група BRO, Sonya Kay.

Після того, як гості зайшли до зали, весь каст фільму особисто презентував «Межу» публіці, під час чого Андрій Халпахчі разом із Євгеном Нищуком вручили словацькій актрисі Емілії Вашаріовій традиційну нагороду кінофестивалю «Молодість» – «Скіфського оленя» за внесок у світове кіномистецтво.

«У рамках прологу кінофестивалю «Молодість» ми маємо честь вручити «Скіфського оленя» великій актрисі Емілії Вашаріовій за внесок у світове кіномистецтво. Ми говорили сьогодні про нову генерацію акторів, але я маю сказати, що справжній секс-символ словацького та чеського кіно – це Емілія Вашаріова», – прокоментував Андрій Халпахчі.

«Хотів би сказати, що група продюсерів та ця чудова команда – режисерська, акторська – заслуговує тієї великої амбіції, яку має цей фільм. Він практично презентований на шляху до Оскару, і ми бажаємо цього успіху і нам, і їм, і усім разом», – проголосив міністр культури України Євген Нищук.

«Я вас усіх вітаю. Зараз відбувається багато успішних українських прем’єр. Один із таких успіхів – ця стрічка. Я дуже пишаюся тим, що ми змогли приєднатися і забезпечити участь України у цьому чудовому проекті», – відзначив голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Всеукраїнський прокат стартує 16 листопада.

Фільм розповідає про історію десятирічної давнини, яка трапилася на українсько-словацькому кордоні. Номінована на «Оскар» від Словаччини «Межа» вже отримала найпозитивніші відгуки світових кіноекспертів у виданнях «Variety» та «The Hollywood Reporter», а режисера фільму відзначили призом за найкращу режисуру на кінофестивалі категорії А у Карлових Варах.

Водний партнер прем’єри – природня «Моршинська». Алкогольним партнером вечора став мужній бренд «Козацька рада».

Свіжі новини