2 Червня 2017
views 898

Станіслав Боклан: «Межа» заслуговує бути учасницею такого престижного кінофестивалю!

30 липня була оголошена основна конкурсна програма 52-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах, який разом із Канським та Венеціанським входить до числа кінофестивалів категорії А.

У основній конкурсній програмі кінофестивалю буде представлена стрічка Петра Беб’яка «Межа», що є першою україно-словацькою копродукцією, створеною за підтримки Держкіно України.

Номінація української стрічки у кінофестивалі в Карлових Варах є особливою, адже востаннє український повний метр був представлений у Чехії в 2007 році.

Актори, які знялися у стрічці, прокоментували цю подію та поділилися своїми враженнями від першого успіху україно-словацького фільму.

Станіслав Боклан:

«Дуже приємно, коли картину, в якій ти знімався, відзначають на високому рівні! Це означає, що вона вдалася, і насправді заслуговує бути учасницею такого престижного кінофестивалю. Тепер у неї розпочнеться власне життя, і я хочу побажати, щоб воно було довгим і щасливим. Адже картина створювалася з найкращим настроєм, і в мене залишилися тільки найтепліші спогади від роботи зі словаками. Дуже сподіваюся, що моя мрія – попрацювати з ними ще раз – здійсниться, і ми знову зустрінемось на знімальному майданчику інших проектів

Римма Зюбіна:

«Для мeнe надзвичайно відповідально і важливо, що «Мeжа» представлена у Карлових Варах. Цe кінофестиваль категорії А, а той факт, що фільм є україно-словацькою копродукцією, додає йому ще більшої ваги. У моєму житті останній рік здійснюються мрії самe завдяки кіно. І, звісно, цe надзвичайно приємно, що моя участь у фільмі «Мeжа» тeж стала однією зі здійснених мрій – знятись у Європі».

Олександр Піскунов:

«Вперше за 10 років український повний метр (ще й у копродукції зі словаками!) потрапив на такий престижний кінофестиваль – це дуже неочікувано та неймовірно круто! Звісно, мені дуже приємно бути частиною цього проекту. Дай Боже, щоб його гідно оцінили як глядачі, так і журі кінофестивалю, адже тема фільму дуже цікава та актуальна

Нагадаємо, що словацький режисер Петр Беб’як поклав в основу фільму реальну гостросюжетну історію, що відбулася на словацько-українському прикордонні у 2007 році, на межі вступу Словаччини до Шенгенської зони.

Свіжі новини