28 Вересня 2021
views 53

Стало відоме ім’я хрещених батьків сина Анатолій Анатоліча та Юли

Учора в ресторані «Веранда на Дніпрі» український ведучий та багатодітний тато Анатолій Анатоліч гучно відсвяткував свій день народження. 

Сюрпризом для гостей стала новина про хрещених батьків молодшого сина Ніла – ними стали відомий хореограф та суддя телешоу «Танці з зірками» Влад Яма та співвласниця найбільшого музичного фестивалю східної Європи Atlas Weekend Ірина Федорцова.

«Чудова сім’я наших друзів – Влад і Ліліана Ями. Влад стане хрещеним. Влад, ти в неймовірній боротьбі вирвав це місце. Це була жорстка битва, але ми вибрали тебе», – пожартував Анатолій Анатоліч 

Нагадаємо, сім’я Анатолія Анатоліча часто подорожує разом із сім’єю Влада Ями. Вже не перший рік вони проводять разом зимові свята у Маямі, а вікенди – за містом у гостях одне в одного. А з майбутньою кумою Іриною Федорцовою Анатоліч навчався в одному класі відомої криворізької 95 гімназії, яку колись закінчували Володимир Зеленський, Олена Зеленська та Олександр Пікалов. Тісна дружба зробила їх справжньою великою родиною.

Дату хрестин Анатолій Анатоліч поки не повідомляв.

Свіжі новини