24 Липня 2019
views 578

Співачка Йолка і Артем Пивоваров: «Ми знали, що в нас народиться дует»

Співачка Йолка і Артем Пивоваров випустили спільний сингл «В каждом из нас». Артисти розповіли, чому вони записували трек на відстані, навіщо їм співати разом, і чому вони не будують планів на майбутнє.

Пісня вийшла відразу двома мовами, а для Йолки вона ще й стала першою україномовною роботою за тривалий час. Історія цих двох доводить: легендарні колаборації народжуються на Небесах, тому творчі особистості так легко знаходять одне одного. Так, спочатку Артем Пивоваров пообіцяв просто написати для співачки пісню, однак, надихнувшись її творчістю, створив дуетний трек, який з перших нот підкорив артистку.

Як вам прийшла ідея спільного треку?

Йолка: Ми з Артемом знайомі вже дуже давно. Ми просто знали, що рано чи пізно в нас трапиться пісня. Коли зустрічаєш людину з такими схожими поглядами на творчий процес, на якісь фундаментальні питання, принципи життя тощо, коли зустрічаєш реально рідну людину, з якою легко, просто, весело й без зайвої думки, то домовлятися про спільні пісні в принципі не доводиться. Ми просто знали, що обов’язково рано чи пізно щось зробимо, просто чекали, коли з’явиться відповідна композиція. Коли Артем показав мені її, я відразу сказала: «Звісно, так».

Артем Пивоваров: Ми дружимо з Лізою, і, мені здається, що коли творчі люди, музиканти дружать і збігаються поглядами, думками, енергією на різних рівнях, то процес створення і видання якогось продукту, якоїсь форми, оболонки просто неминучий. А в нашому випадку пісня рано чи пізно мала статися, і це було лише питання часу. Я дуже радий, що за період нашої дружби нам вдалося, на мій погляд, дуже швидко прийти до музичного просвітління: ми знайшли нашу пісню доволі швидко.

Як вам працювалося разом?

Йолка: Записували цю пісню дистанційно, адже завжди на зв’язку, і вже дуже добре знаємо одне одного. Ми реально теплі добрі товариші, тому не відчувалося розриву між нами. Працювали в реальному часі, але просто в різних містах.

Артем Пивоваров: Як сказала Ліза, ми працювали дистанційно, але мені було дуже комфортно. Я відчував – те, що ми робимо, і те, що створюємо, подобається нам однаково. Ми ділилися одне з одним голосовими повідомленнями, дзвінками і, напевно, в тому ж діапазоні емоцій відчували одне одного, коли переслуховували той чи інший момент, той чи інший запис чи інструмент, тому все було суперлегко. Я вважаю, що це одна з кращих пісень у моєму майбутньому альбомі.

Кому ви присвятили цей трек?

Артем Пивоваров: Це пісня про мир (світ?), це пісня для планети Земля. Пісня для людей: неважливо, звідки ти, і коли прийшов, важливо, що в кожному з нас живе любов.

Йолка: Ви знаєте, я дуже щаслива, що в мене є, кому співати такі пісні (усміхається).

Які у вас подальші плани?

Йолка: Я не будую планів.

Артем Пивоваров: З найближчих глобальних планів – вихід альбому. Власне, завдяки одній із композицій з нього ми маємо честь зараз з вами спілкуватися. Вихід альбому не за горами: я сподіваюся, що до кінця 2019 року цей реліз відбудеться.

Що для вас любов?

Йолка: Все! Для нас любов – це все (сміється)

Артем Пивоваров: Любов… любов – це все. А що тут ще додати? (усміхається).

Свіжі новини