26 Лютого 2020
views 1048

СО2: Винник і Пономарьов представлять спільний проект до 8 Березня!

Напередодні Жіночого дня головні романтики країни Олександр Пономарьов та Олег Винник готують фантастичний подарунок своїм прихильницям – випускають спільний проект із хімічною назвою СО2.

СО2 – це по-справжньому несподіваний і довгоочікуваний проект, який по-новому розкриє творчість обох і наповнить серця жінок любов’ю та натхненням. СО2 – це дабл-кавер з Олегом та Олександром, заголовні літери якого дали назву проекту.

У рамках проекту #ponomarevlivestudio артисти потішать шанувальників новим відео, в якому виконають хіти один одного. Кожна пісня записується лише з одного дубля і виключно наживо, щоб передати всю палітру емоцій з першого разу. Вийдуть відео в чорно-білому форматі, щоб глядач не відволікався на зовнішні елементи і зміг сконцентруватися на головному – музиці. Таке кольорове рішення допомагає акцентувати увагу на найважливіших деталях: є лише два кольори, все інше – відтінки.

«З Олегом ми дружимо дуже давно, тому саме з ним я й вирішив записати першу колаборацію в рамках мого проекту. Думаю, всіх здивує нове звучання вже всім відомих пісень. Такий несподіваний і спільних подарунок ми приготували для всіх жінок!» – розповів Олександр Пономарьов

«Я дуже насолодився таким звучанням своєї пісні, абсолютно для мене незвичним. Це правда круто, дуже круто!» – поділився Олег Винник

Нова колаборація з’явитися на YouTube-каналі Олександра Пономарьова вже 28 лютого.

Нагадаємо, що Олександр Пономарьов, Олег Винник і його бек-вокалістка Таюне привітали країну з Різдвом Христовим спільним виконанням знаменитої колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю!», чим викликали захоплення в мережі.

Свіжі новини