4 Березня 2020
views 967

СО2 набирає обертів: Пономарьов анонсував дату виходу наступного відео

Наступне відео у рамках спільного проекту до 8 Березня з хімічною назвою СО2 Олександра Пономарьова та Олега Винника з’явиться на YouTube-каналі Олександра вже 6 березня.

У новому відео Олександр Пономарьов виконає один з хітів Олега Винника, а який саме – стане відомо вже цієї п’ятниці. На YouTube-каналі Олександра вже є перше відео колаборації, у якому Олег Винник заспівав легендарний хіт «Я люблю тільки тебе».

У рамках проекту #ponomarevlivestudio, кожна пісня записується лише з одного дубля і виключно наживо, щоб передати всю палітру емоцій з першого разу. Відео в чорно-білому форматі, аби глядач не відволікався на зовнішні елементи і зміг сконцентруватися на головному – музиці. Таке кольорове рішення допомагає акцентувати увагу на найважливіших деталях: є лише два кольори, все інше – відтінки.

Нагадаємо, що Олег Винник та Олександр Пономарьов подарують двом шанувальницям зустріч на каву в студії «З ранку до ночі». Переможниць обиратимуть самі артисти, а умови конкурсу можна знайти під відео на YouTube-каналі Олександра Пономарьова.

Свіжі новини