3 Серпня 2017
views 1172

Словацько-український фільм «Межа» вперше виходить у світовий прокат!

Третього серпня стартує міжнародний прокат фільму «Межа», який був створений у копродукції України та Словаччини.

Після тріумфу словацько-української стрічки на кінофестивалі у Карлових Варах (де фільм отримав другу за значущістю нагороду – Кришталевий глобус за кращу режисерську роботу) міжнародним дистриб’ютором кінострічки став провідний сейлс-агент «FilmRepublic».

«До цього українське кіно не перемагало в основному конкурсі міжнародних кінофестивалів, не заявляло про себе всьому світові на такому рівні та не виходило в міжнародний прокат. Це дуже важливо для українського кіно та української культури в цілому. Ми пишаємось, що створили проект, який покаже світові талановитих українських акторів та команду, що працювала над стрічкою. Сподіваємось, що світовий глядач оцінить наш фільм, адже «Межа» – це розумне глядацьке кіно», коментує продюсер стрічки Андрій Єрмак.

Початок міжнародного прокату стартує з 3 серпня у Словаччині, а прем’єра фільму вже відбулась у Братиславі. Подальші дати презентації фільму у інших країнах стануть відомі згодом, а в широкий український прокат стрічка вийде вже у листопаді цього року.

Нагадаємо, що фільм «Межа» за жанром є кримінальним трилером з гостросюжетною історією, що відбулася на словацько-українському прикордонні у 2007 році. У стрічці знялись відомі словацькі актори Томаш Машталір, Емілія Вашаріова, Анди Гриць, Крістина Канатова, а також улюблені серед українців Станіслав Боклан, Римма Зюбіна, Володимир Геляс та молодий актор Олександр Піскунов.

Свіжі новини