9 Листопада 2020
views 111

Сергій Бабкін вперше в житті пережив клаустрофобію у костюмі Прими без голови у проєкті Маскарад на 1+1 (відео кращих моментів)

Український артист дійшов до суперфіналу проєкту і був викритий за крок до перемоги.

Персонаж, в якого перевтілився Сергій Бабкін, Прима без голови – став одним з найзагадковіших на проєкті. Під час першого виступу Прими судді навіть не здогадувались, хто ховається в її помпезному костюмі! Тільки у другому епізоді вони запідозрили Сергія Бабкіна в участі, проте його відразу відправили у Суперфінал.

Я обожнюю перевтілення! І чим складніше моя акторське завдання – тим цікавіше і більш захопливо його виконувати! Цього разу мені було дуже складно і тому неймовірно цікаво. Перебуваючи в костюмі «Прими без голови», вага якого був двадцять чотири кілограми, моїм завданням було відчути й прожити її життя, передати мрії про сцену і рухами показати всі емоції мого тонкого душею персонажа! У ньому я пережив повний спектр емоцій, починаючи від легкої форми клаустрофобії, яку я відчув вперше в житті, до справжнього захоплення і задоволення моєї внутрішньої дитини. Я вдячний за цю роль. «Маскарад» – це одне з кращих шоу, де я брав участь”,  розповідає Сергій. 

У фіналі відбулась запекла боротьба команд суддів, де Сергій Бабкін був розсекречений командою Потапа. Але він настільки майстерно вжився у свою роль, що судді до останнього вагались, ким насправді є Прима без голови.

Свіжі новини