22 Лютого 2021
views 36

Сергій Бабкін: «Повна сума операції 15 000 євро»

Артист-душа Сергій Бабкін з різницею у 14 днів переніс дві операції на очах. Попередньо він повідомляв, що лише робота лазера для одного ока обійшлася йому в 2700 євро. А вчора, після другої операції, він повідомив повну суму – 15 тисяч євро – і подякував шанувальникам за підтримку.

«Наразі все лікування (2 операції), робота лікаря, обстеження у Відні, препарати, різні маніпуляції коштували нам 15 000 євро. Операція на друге око пройшла успішно! Все осередки запалення зашиті. У нас все добре! Дякую всім за мільйон ваших добрих думок! Дякую моїй Сніжані за те, що не дозволяє мені опускати руки й вирішує всі, на перший погляд, невирішувані питання. Дякую Сім’ю за підтримку, щоденну допомогу і молитви, дякую Всесвіт за урок! Багато усвідомлень відбулося за цей час! Усі труднощі приносять нам безцінний досвід!Якщо немає страху, нічого долати, тоді й відкриттів особистих немає. Будьте здоровенькі, любі! Бережіть себе і рідних», – написав артист у своєму Instagram-акаунті.

Сергій також розповів, що йому доведеться летіти до Відня ще раз.

«Повернутися до Відня мені необхідно за два місяці, щоб «добити» перше око. Воно було дуже складне, і потужності лазера не вистачило, щоб прибрати всі плями».

Нагадаємо, на початку року Сергій Бабкін повідомив, що в нього діагностували рідкісне захворювання – запалення задньої стінки очей, відшарування сітківки, проходження рідини. І він потребує термінової операції, а потрібного обладнання в Україні та СНД немає. Його зір погіршувався з кожним днем. Якщо терміново не вжити заходів, Сергій Бабкін міг осліпнути.

Свіжі новини