28 Червня 2020
views 501

Сергій Бабкін зіграв перший відкритий квартирник за час карантину

Цієї п’ятниці в Харкові Сергій Бабкін провів свій перший живий концерт за час карантину. Пройшов він на відкритому майданчику за всіма правилами КМУ та МОЗ. Після тривалої перерви в три з половиною місяці такий довгоочікуваний виступ Сергія відбувся на новій відкритій локації – в харківському Арт-заводі механіка. Для організаторів найважливішим було провести захід повністю дотримуючись всіх постанов КМУ та МОЗ. Фактично цей концерт в Харкові був першим повноцінним концертом після початку ослаблення карантину. Команда Бабкіна «задала тон» безпечних концертів, показавши, що в нинішній реальності при бажанні можна і потрібно працювати не наражаючи на відвідувачів на небезпеку.

За словами організаторів їх основним завданням було забезпечити соціальну дистанцію. На жаль, з досвіду інших міст, зробити це було проблематично. Але публіка Сергія Бабкіна виявилася дуже культурною, вихованою і розуміючою. Артист перед концертом зі сцени звернувся до людей з проханням дотримуватися закону і користуватися здоровим глуздом.

Крім соціальної дистанції на майданчику здійснювався температурний скринінг відвідувачів, а вхід організували таким чином, щоб не було черги, перевірка квитків здійснювалася безконтактним способом.«Вчора був приголомшливий вечір, я так вдячний кожному, хто прийшов! Дуже гостро і яскраво я відчув свою потребу в глядачах і слухачах, і я думаю, що це взаємно, адже це був ковток свіжого повітря після всього карантинного ув’язнення. Вчора в Харкові відбувся перший офіційний концерт після початку карантину і це був наш квартирник, що для нас дуже цінно. Ми дотримувалися всіх заходів МОЗ за розташуванням глядачів на майданчику. Я взагалі не помітив відстані між мною і аудиторією. У цьому магія і чари, у цьому кайф формату квартирника, в якому моє завдання, як артиста – зменшити простір, щоб усім здавалося, що ми сидимо в маленькій квартирі. І це була справжня фантастика і казка! Було спілкування, жарти, люди замовляли пісні, імпровізували разом зі мною! Сьогодні я прокинувся наповненим завдяки людям, які мене «оздоровили» і окрилили!», – розповів Сергій Бабкін.

Так в Харкові пройшов новий незабутній квартирник Сергія Бабкіна, який з урахуванням всіх приписів МОЗ дав надію на продовження безпечних концертів цього літа.

Свіжі новини