31 Липня 2020
views 198

Сергій Бабкін запустив власну «Бомбу-ракету» (прем’єра)

Артист випустив літній денс-сингл у новому звучанні, демонструючи свою вибухову й запальну сторону.

Творчість Сергія Бабкіна – це всесвіт стилів і жанрів. Від проникливих балад до божевільних альтер-его – артист ніколи не зупиняється на одному напрямку. Саме тому сьогодні він презентує «Бомбу-ракету» – неочікуваний трек, де фанк і денс набирають повних обертів і відправляють вас у нову музичну галактику Бабкіна.

Дата релізу треку була обрана не просто так – саме в цей день 49 років тому перші астронавти проїхали на місячному всюдиході Lunar Rover Vehicle поверхнею Місяця. Сьогодні музична «ракета» Бабкіна вирушає ще далі у космос!

«Бомба-ракета» – це пісня-настрій, пісня-стан в якому я перебував, коли писав її. Я обожнюю це словосполучення і використовую його дуже часто тоді, коли хочу описати щось нереально круте! Для мене – це справжнє «вау». І звичайно ж, цей трек про саме ту, справжнісіньку Бомбу-ракету, яка кожен день зі мною, яка змушує мене летіти в космос і відчувати себе земним жителем с неземними емоціями», – ділиться Сергій.

«Бомба-ракета» ідеальна для літа, гарячих ночей та вечірок, де всі гості – лише ви двоє. Для найспекотнішого літнього місяця – найспекотніший трек від Сергія Бабкіна.

Свіжі новини