19 Жовтня 2018
views 508

Сергій Бабкін вперше з хором привітав всіх Вчителів України!

Виконанню Сергія аплодував Президент України – Петро Порошенко. Сьогодні, в День Вчителя Сергій Бабкін підготував сюрприз для всіх вчителів країни та разом з хором Щедрик виконав улюблену пісню мільйонів «Де би я».

Виступ відбувся в театрі ім. Івана Франка на заході GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE – це щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні.

«Де би я» отримувала дуже багато інтерпретацій, але вперше в історії була виконана разом з хором! Саме така варіація пізні з дітками стала привітанням для всіх вчителів країни від артиста у їх професійне свято.

Зі сцени Сергій Бабкін від всього серця подякував вчителям, а також побажав міцного здоров’я та завжди в душі залишатись дітьми. Серед почесних гостей заходу був Президент України – Петро Порошенко, який аплодував такому чуттєвому виконанню «Де би я».

Нагадаємо, що 1 жовтня Сергій Бабкін випустив 12-й за рахунком та перший україномовний альбом із назвою «Музасфера», кули ввійшли всім відомі «Де би я», «Хто далі йде», а також 10 зовсім нових треків. В його підтримку артист відправляється у всеукраїнський тур, що розпочинається у листопаді.

Сергій Бабкін – Музасфера (album mashup)

Свіжі новини