17 Квітня 2019
views 655

Сергій Бабкін вибухає від кохання у новому відеокліпі (ПРЕМ’ЄРА)

Найцікавіше, як завжди, в кінці.

«Моє кохання»– новий сингл із україномовної платівки «Музасфера»– трек із «роковою»складовою, що, однак, не змінює впізнаване звучання артиста, в якому потужна електрогітара надає йому ще більше зухвалості.

Сьогодні він випустив довгоочікувану відеороботу, режисером якої став Дмитро Гук. Мінімалізм, непідробна емоційність Бабкіна та символізм – головні характеристики відео на трек «Моє кохання».

Головний, але ненав’язливий символ роботи, – це червоний голуб. Він – це мир, а мир – це любов. Любов, що прилетіла розповісти одну з історій, любов, що прилетіла віддати частинку себе іншій людині на тому кінці слухавки, любов (яку уособлює Бабкін), що вибухає вкінці, перетворюючись на зграю червоних голубів, і розлітається по світу.

Будку, в якій і біля якої відбуваються усі події у відеокліпі, спеціально побудувала одна з найкращих художників України – Олена Гаджилова.

«Будка – це не просто предмет, кожен може по-різному прочитати його для себе: для когось це телефонна будка, для когось – машина часу, для когось це якась капсула, а для когось – сповідальня. Я дуже люблю мінімалізм, і в цьому відеокліпі все те, що потрібно, все саме так, як я люблю: нічого зайвого, концентрація уваги, тільки слова і мої емоції, мій стан», – розповідає Сергій.

«Зйомки проходили динамічно, було дуже багато сміху та емоцій. Сергій круто заряджає енергією, і його ідеї на майданчику надихали всю команду. Ми створювали нерв, який повинен вибухнути в кінці», – коментує відеокліп режисер Дмитро Гук.

Режисер: Дмитро Гук

Оператор: Антон Борисенко

Другий режисер: Валерія Мазур

Художній департамент: Алена Гаджилова, Ведмідь Родгар

Грим: Анастасія Барилко

Монтаж: Дмитро Губенко

Колір: 120seconds (Роман Зінаєнков)

Графіка: 120seconds (Роман Зінаєнков)

Окрема подяка за допомогу у постпродакшені Сергію Вороніну

А особливий LIVE “Моє кохання” для церемонії нагородження YUNA-2019, де Бабкін вперше виступив без гітари дивіться вже завтра, в п’ятницю на телеканалі1+1!

Свіжі новини