19 Жовтня 2018
views 980

Сергій Бабкін просить зупинитись і «дихати повільно» (прем’єра треку і lyric-відео)

Навіть манекен відчуває на собі одяг

Яскравий хепі-енд поки що незмінно в моді

Крилам пасує птах

Уява провокує мрію

Якщо раптом зірве дах,

Спалах сонця дім зігріє

Сьогодні відбулася офіційна прем’єра синглу з нового альбому Сергія Бабкіна «Музасфера». Ним став трек «Дихай повільно» – з традиційним для артиста особливим меседжем. Дуже світла пісня провокує появу усмішки на обличчі і просить не квапитись, зупинитись, відчути тишу.

«Ми, люди, – енергетичні частинки одного вселенського потоку. Він завжди був, є і буде. Думаю, що з часом його швидкість збільшується. Тому зараз усім потрібно швидше, менше, коротше, відразу, багато. І він засмоктує. Не бути в потоці неможливо, але вийти на час і спостерігати за ним з боку можна. Треба просто відключитися від усього. Створити цілковиту тишу. Чітко і ясно почути темпоритм свого дихання. Усю свою увагу націлити на нього. Так, ніби більше нічого не існує. У цього процесу багато назв. Чистка, перезавантаження, медитація і просто відпочинок. Свій я називаю «Дихай повільно»,– розповідає Сергій Бабкін.

Нагадаємо, що Сергій Бабкін випустив 12-й за рахунком та перший україномовний альбом – «Музасфера», на підтримку якого вже у листопаді артист вирушає у великий всеукраїнський тур.

Сергій Бабкін – Дихай повільно (lyric video)

Свіжі новини