23 Січня 2020
views 721

Сергій Бабкін озвучив і записав саундтрек до української анімаційної короткометражки

Український артист озвучив анімацію «Чому плачуть діти» та записав до неї заголовний саундтрек.

Вже не вперше артист озвучує мультфільми. Цього разу Бабкін долучився до проекту, що реалізовувався за підтримки Українського культурного фонду з ініціативи луцької анімаційної студії «Imago Animation».

Головний персонаж проекту «Чому плачуть діти» – Тарган. Такий вибір не випадковий, адже це уособлення образу, з яким люди зазвичай не хочуть себе ототожнювати. У цьому криється і головна ідея анімації – бути самим собою і не наслідувати інших, адже кожна людина – унікальна особистість. Саме Таргана озвучив Сергій Бабкін.

«Пісня “Будь ким ти є”, яка стала саундтреком цього анімаційного мультфільму, народилася блискавично! Це як раз той випадок, коли історія настільки захлеснула, що я занурився в неї повністю. Уявив себе персонажем з анімації, тарганом, і вона відразу ж з’явилася!

Мене ця історія зворушила своєю філософією… Ми дуже маленькі, ми такі ж таргани: борсаємося у своїх справах, якихось турботах, клопотах, переживаємо про щось і мріємо, звісно ж. Я завжди про це думаю, тому так легко й народився зв’язок між історією і моєю піснею.

А ще мені було дуже незвично озвучувати таргана. Ми з моїм звукорежисером, Олексієм Карташовим, дуже багато сміялися на студії, адже перепробували безліч варіантів різних звуків. І в них потрібно було передати те чи інше ставлення до ситуації або реакцію на щось. Ми добряче чудили. Мені це принесло безліч класних емоцій!

Я, насправді, мріяв, щоб у мене був кліп-мультик. І ось написав пісню, а її візуалізацією став відеокліп зі шматочків мультфільму. Тепер є така пісня, такий мульт, такий кліп. Сподіваюся, діткам буде корисно його подивитися. Та й дорослим. І замислитися: хто ми, що ми, що було, що потім…», – розповідає Сергій.

Зараз проект подається на національні та європейські фестивалі і згодом буде представлений широкому українському загалу.

Свіжі новини