6 Вересня 2019
views 403

Рік відео «Напиши меня»: сім'я Бабкіних відзначає його з Єлисеєм

Через рік з моменту виходу відеокліпу Сергія і Сніжани Бабкіних на їхню дуетну пісню «Напиши меня» вони зробили символічне фото, але вже зі своїм малюком Єлисеєм, який з’явився в їхній родині пару місяців тому!

Рівно рік тому Бабкіни відпочивали на морі й самі зняли «морську» візуалізацію треку «Напиши меня», в якій Сніжана вперше заспівала зі своїм чоловіком Сергієм. Тоді ж вони змонтували відео і поділилися ним зі світом. А рівно за рік після того, як вийшло відео, сім’я зробила такий самий кадр, тільки з малюком Єлисеєм! Подивіться на це миле фото й порівняйте з моментами відео!

«Напиши меня» – это наш со Снежей трек, который вышел ещё в 2016 году. Ровно год назад мы сняли на него видео. И сделали все сами: от сьемки до монтажа – только штатив, мы, море и восход солнца. А все для того, чтобы ваш уровень счастья немножко повысился❤️. Сегодня смотрим видео с особым трепетом. А фото было сделано уже этим летом. Найдите 10 отличий! Будем считать, что это обложка к видео спустя год», – прокоментував Сергій у своєму Instagram.

Рік тому, щоб зняти відео, пара прокидалася, а іноді й не лягала до 6 ранку, щоб застати світанок. Відео було зняте на ранковому натхненні просто на IPhone за допомогою штатива, а монтажем займався особисто Сергій. Кохання, простота і чистота пари, які не нанесли ані грама гриму, передається навіть через екран!

Свіжі новини