6 Вересня 2017
views 369

РЕКОРД: «Межа» лідирує у словацькому прокаті вже протягом п’яти тижнів!

Словацько-українська картина лідирує у словацькому прокаті вже протягом п’яти вікендів! Бокс-офіс фільму наразі становить 1 млн 467 тис. євро.

Для порівняння: загальний бокс-офіс Словаччини (скільки всі фільми збирають у прокаті за рік) – близько 20 млн євро, враховуючи всі 210 екранів. Фільм «Межа» тим часом зараз показують лише на 47 екранах, і він дає такі результати!

У всеукраїнському прокаті фільм зявиться 16 листопада.

«Межа» – це стрічка, про яку ще до офіційного релізу написали видатні світові видання «The Hollywood Reporter» та «Variety». Цей фільм вперше за багато років представляв Україну в основній конкурсній програмі кінофестивалю у Карлових Варах, що входить до переліку фестивалів категорії «А». Більше того, саме стрічка «Межа» здобула там один із найголовніших призів – Кришталевий глобус за кращу режисерську роботу.

Великий ажіотаж навколо фільму спричинений не лише успіхом стрічки на кінофестивалі, а й рецензіями світових кінокритиків, які порівняли «Межу» з кращими роботами Гая Річі, «Хрещеним батьком» та «Кланом Сопрано».Зйомки фільму відбувалися в Україні, Чехії та Словаччині, а окрім словацьких та чеських зірок у стрічці знялися відомі українські актори: Римма Зюбіна – лауреатка першої національної кінопремії «Золота Дзиґа», один із найулюбленіших українських акторів Станіслав Боклан, молодий актор Олександр Піскунов та актор Володимир Геляс.

Міжнародною дистрибуцією картини займається провідний сейлс-агент «Film Republic», дистриб’ютор в Україні — компанія «UFD».

Свіжі новини