7 Листопада 2019
views 677

Разом: Артем Пивоваров і Злата Огнєвіч зустрінуть Новорічну ніч!

Нещодавно відбулися зйомки новорічного концерту «Привіт, 20-ті» на телеканалі «Україна», який покажуть в ефірі 31 грудня.

Одним із сюрпризів великого новорічного концерту став неочікуваний дует Злати Огнєвіч та Артема Пивоварова. До останнього їх спільна пісня трималася в секреті, а знайомство артистів відбулося на знімальному майданчику — репетиції артистів проходили дистанційно. Вперше разом вони заспівали саме на сцені. Дует Артема та Злати викликав захоплення: зіркові колеги за лаштунками навіть порадили їм продовжити спільну творчість і надалі.

«Для мене було здивуванням, що я співатиму в дуеті з Артемом Пивоваровим, адже захоплююся ним як музикантом, як артистом. Надзвичайно приємно було сьогодні співати з ним. Я для себе відкрила його з нового, інакшого боку. Це так круто, мені так сподобалось.!» – поділилася Злата Огнєвіч в інтерв’ю телеканалу «Україна».

Інтригу постановки тримають аж до святкової ночі, але відомо що артисти співатимуть всесвітньо відомий хіт «All I want for Christmas is You».

«Злата – неймовірна артистка! Співати з нею в дуеті – справжне задоволення. Мені дуже подобається результат нашої спільної праці, який ви почуєте вже зовсім скоро!» – розказав Артем Пивоваров.

Свіжі новини