29 Грудня 2021
views 22

Прем’єра відео! Шість українських зірок у музичній колаборації до Різдва!

Сьогодні, 25 грудня, в день католицького Різдва, вийшла нова колаборація Олександра Пономарьова з п’ятьма зірками українського шоу-бізнесу: Олею Поляковою, DZIDZIO, Артемом Пивоваровим, ALEKSEEV та Лесею Нікітюк. Артисти заспівали нову українську колядку, автором музики та слів якої став сам Пономарьов.

У відеороботі взяли участь одразу 70 людей: 6 топових артистів, оркестр, дитячий хор та диригент. За лаштунками Олександр поділився, чому вирішив подарувати Україні саме нову колядку:

«Якось на Різдво до мене прийшли друзі, і я хотів увімкнути різдвяну українську музику, щоб створити святкову атмосферу в хаті. Намагався знайти хоча б півгодини поспіль української різдвяної музики – нічого не знайшов. Тоді увімкнув американську, якої було на 3-5 годин – будь ласка, слухай, скільки хочеш. І тоді я замислився, почав вивчати, а що ж з колядками? Виявилося, що 100 років тому Леонтович написав «Щедрик». Міркую, а де ж інші? Безліч артистів щороку щось робили на Різдво, якісь проєкти, переспівували одні й ті самі колядки. І тоді подумав: треба написати нову

Незмінним режисером усіх останніх відеоробіт колаборацій Олександра є Володимир Шурубура. Не стала винятком і «Христос Народився». Прем’єру ви вже можете побачити на YouTube-каналі Олександра Пономарьова! 

Нагадуємо, що минула колаборація Пономарьова та DZIDZIO «Пазли», що протягом 7 днів перебувала на вкладці «В Тренді» на першому місті на YouTube, зібрала 2 мільйони переглядів.

Свіжі новини