27 Листопада 2021
views 22

Прем’єра синглу та видеокліпу головної холостячки країни Злати Огнєвіч до серіалу «Кава з кардамоном»

У вересні цього року стало відомо, що співачка записала саундтрек до одного з найочікуваніших серіалів – «Кава з кардамоном», головні ролі в якому зіграли актриса Олена Лавренюк і польський актор Павло Делонг. 

Сьогодні було презентовано пісню та відеокліп на неї. «Що б там не сталося» – назва відеороботи, у якій ми можемо побачити ексклюзивні кадри з серіалу та чуттєву Злату, яка проживає цю історію кохання разом з героями. 

Додамо, «Кава з кардамоном» – це драматична історія забороненого кохання українки з польським шляхтичем, яка розгортається у Львові в XIX столітті, за часів «Весни народів». Прем’єра серіалу відбудеться 20 грудня о 20:15 на телеканалі СТБ.

– З Оленою Лавренюк ми давно були заочно знайомі, але у творчості ніколи не перетиналися. Коли вона мені запропонувала спробувати свої сили у виконанні саундтреку, звісно ж, погодилася. Мені пощастило однією з перших побачити чорновий монтаж серіалу, і я була в захваті від побаченого: настільки красива картинка, романтика, кохання, нестримні почуття, драма, безліч емоцій в одній сцені. І мені дуже захотілося стати частиною цієї історії, – поділилася Злата Огнєвіч.

Автором слів і музики саундтрека виступив Роман Черенов Morphom.

Шоуранерка і виконавиця головної ролі Олена Лавренюк розповіла про співпрацю зі Златою:

«Коли ми з командою думали, хто б міг виконати саундтрек до серіалу, важливим нюансом було, звісно ж, щоб голос відповідав персонажу. Злата Огнєвіч ідеально передає атмосферу картини. У ній ми побачили необхідне поєднання якостей, що підходять нашій Ганні, тому вибір зупинився на Златі».

Свіжі новини