28 Лютого 2020
views 559

Прем'єра! «Я люблю тільки тебе» вустами Олега Винника

Сьогодні з’явилося перше відео колаборації, у якому Олег Винник заспівав легендарний хіт Олександра Пономарьова «Я люблю тільки тебе». Це перший подарунок із хімічною назвою СО2 від артистів до Дня всіх жінок.

«Кожен артист, який самостійно пише пісні, бачить творчість іншого виконавця по-своєму. Мені було цікаво заспівати композицію Олександра – дуже красиву й гідну. Я радий такій можливості, це чудовий досвід. Дякувати Богу, що є такий проект. Нехай він процвітає, адже все це робиться для людей», – каже Олег.

СО2 – це по-справжньому несподіваний і довгоочікуваний проект, який по-новому розкриє творчість обох і наповнить серця жінок любов’ю та натхненням. СО2 – це дабл-кавер з Олегом та Олександром, заголовні літери якого дали назву проекту.

Кожна пісня записується лише з одного дубля і виключно наживо, щоб передати всю палітру емоцій з першого разу. Відео вийшло в чорно-білому форматі, щоб глядач не відволікався на зовнішні елементи і зміг сконцентруватися на головному – музиці. Таке кольорове рішення допомагає акцентувати увагу на найважливіших деталях: є лише два кольори, все інше – відтінки.

Нагадаємо, що Олег Винник та Олександр Пономарьов подарують двом шанувальницям зустріч на каву у студії «З ранку до ночі». Переможниць обиратимуть самі артисти, а умови конкурсу можна знайти під відео на YouTube-каналі Олександра Пономарьова.

Свіжі новини