6 Березня 2020
views 497

Прем'єра! «Вовчиця» у виконанні Олександра Пономарьова

Сьогодні, 6 березня, відбулася прем’єра другого відео колаборації СО2, в якому Олександр Пономарьов заспівав видатний хіт Олега Винника «Вовчиця».

«Для мене гарний кавер – це коли я бачу іншу думку, інше розуміння та читання пісні. Я побачив цю пісню по-своєму. Хвилювався, та маю надію, що вам сподобається моє бачення. Гарного перегляду», – поділився Олександр Пономарьов.

Спільний проект із хімічною назвою СО2 – це подарунок для всіх жінок від головних романтиків країни. На YouTube-каналі Олександра Пономарьова вже є перше відео колаборації, у якому Олег Винник заспівав легендарний хіт «Я люблю тільки тебе».

У рамках проекту #ponomarevlivestudio кожна пісня записується лише з одного дубля і виключно наживо, щоб передати всю палітру емоцій з першого разу. Відео в чорно-білому форматі, аби глядач не відволікався на зовнішні елементи і зміг сконцентруватися на головному – музиці. Таке кольорове рішення допомагає акцентувати увагу на найважливіших деталях: є лише два кольори, все інше – відтінки.

Нагадаємо, що Олег Винник та Олександр Пономарьов подарують двом шанувальницям зустріч на каву в студії «З ранку до ночі».

Переможниць обиратимуть самі артисти, а умови конкурсу можна знайти під відео на YouTube-каналі Олександра Пономарьова.

Свіжі новини