11 Вересня 2018
views 562

Прем’єра! Сергій Бабкін - «11 дітей з Моршина»

Сьогодні відбулась прем’єра офіційного саунд-треку авантюрної української комедії «11 дітей з Моршина», автором якої став актор та саунд-продюсер фільму Сергій Бабкін!

Нещодавно стало відомо, що Бабкін не просто зіграє в «11 дітей з Моршина», а й стане саунд-продюсером стрічки! Вже зараз можна почути офіційний саунд-трек до фільму з однойменною назвою, який написав і виконав Сергій.

«Я обожнюю процес написання пісень для вистав, художніх фільмів та мультиків. Але, на превеликий жаль, такого роду пропозиції трапляються вкрай рідко. І ще рідше виходять у світ всі ці роботи. Цього літа я став причетний до створення фільму «11 дітей з Моршина». Мене захоплює дух кінознімального майданчика! Та цього разу я не лише актор неймовірної авантюрної комедії, я вперше в житті ще й музичний продюсер у кіно! Мені дуже приємно, що мене оцінили як музиканта, і мій смак стане в нагоді у підборі творів і груп для створення потрібної атмосфери кінострічки.

А ще я став автором головної пісні фільму, яку написав наступного дня після прочитання сценарію!».А зовсім скоро відбудеться прем’єра відеокліпу на головний саунд-трек фільму, в якому знялись багато українських кінозірок!Нагадаємо, що артист, музикант, актор, тренер-переможець проекту «Голос країни-8» Сергій Бабкін став саунд-продюсером нової української комедії «11 дітей з Моршина», що виходить у всеукраїнський прокат вже в грудні цього року.

Свіжі новини