24 Травня 2019
views 722

Прем'єра! On I Ona випустили перший у кар’єрі альбом

Відсьогодні лонгплей «Сторіз» можна послухати на стримінгових сервісах.

Сьогодні, 24 травня, On I Ona випустили довгоочікуваний дебютний альбом «Сторіз». Він складається з 15 композицій: 10 пісень, що розповідають реальні історії про кохання, та 5 реміксів. Одночасно з альбомом гурт презентує новий сингл «Вода».

«Просту або складну, веселу або зворушливу – кожен має свою історію. У ній любов та біль, щастя й радість, життєвий досвід і переживання. Магічний розарій ботанічного саду нагадає про природну красу – про те, що всередині кожного з нас. А пісні розкриють складне у простому», – розповідає Альона Жигарєва.

«Пісня «Вода» – про вибір. Вона про кожного з нас. Ми усі такі різні, але водночас усі маємо право самі визначати, якими ми хочемо бути, як жити. Ця пісня про любов незалежно від раси, віросповідання, сексуальної орієнтації та інших ознак. Це про почуття, які долають усі кордони, ламають усі стіни й умовності, і ми дуже хочемо, аби цей меседж ви почули першим з альбому» – ділиться Олексій Мартиненко.

Пісні з альбому «Сторiз» – це більше ніж треки. Це почуття мовою музики.

Є Ona, і її зрозуміє будь-яка жінка, адже в кожної своя історія: від молодої дівчини, яка пережила нещасне кохання, до зрілої й успішної леді. On розповідає про чоловічу мудрість і біль втрати.

12 червня Олексій Мартиненко та Альона Жигарєва вперше виконають нові пісні наживо на презентації альбому в ботанічному саду ім. М. М. Гришка.

Свіжі новини