14 Квітня 2020
views 250

Pianoбой, KAZKA, Alina Pash, НеАнгели, TVORCHI, YUKO, Юрій Нікітін, MÉLOVIN та багато інших приєднаються до онлайн-марафону #РазомВдома

Вже завтра, 15 квітня, з 14:00 до 00:00 на YouTube відбудеться 10-годинний благодійний музичний марафон #РазомВдома. Понад 40 українських артистів, публічних персон, меценатів, блогерів і спортсменів об’єднаються, щоб допомогти зібрати кошти для допомоги в боротьбі з COVID-19.

Глядачі зможуть подивитися найбільшу онлайн-подію України на YouTube-каналі проекту, а також переказати безготівковий благодійний внесок, скориставшись підказками під відео. Всі зібрані кошти будуть якнайшвидше передані фонду «Let’s help», який з 2015 року допомагає представникам соціально незахищених верств населення: самотнім людям похилого віку, дітям-сиротам та малозабезпеченим. Наразі фонд збирає кошти на закупівлю засобів індивідуального захисту для медичних і соціальних працівників, задіяних у боротьбі з коронавірусом.

До марафону приєднаються: Сергій Бабкін, MÉLOVIN, Артем Пивоваров, БEZ ОБМЕЖЕНЬ, Ірина Федишин, Pianoбой, KAZKA, Alina Pash, НеАнгели, TVORCHI, YUKO, Анатолій Анатоліч, Юрій Нікітін, Олег Скрипка, Michelle Andrade, ALYOSHA, Олександр Пономарьов та багато інших. Ведучим проекту буде Павло Шилько.

Проект ініціювали співзасновник премії YUNA Павло Шилько, а також його багаторічні партнери зі створення культурних і розважальних проектів – телевізійний продюсер Дмитро Котеленець та рекламний продюсер Brent David. Висвітлювати подію допоможе YULA Company. Технічну платформу для організації онлайн-трансляції надає найбільший партнер YouTube в Україні – відеолейбл AIR Music.

Свіжі новини